Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Łaziskach: Dwóch motocyklistów nie żyje

Utworzony przez woj, 12 września 2011 r. o 07:57 Powrót do artykułu
.................... napisał:
czytając te posty myślę ze ludzie nie maja szacunku i tupetu jakie to ma znaczenie kto jak zginał ważne aby wyrazić zal i zjednoczyć się w bólu z rodziną
Jednoczę się i ja z nimi w bólu... Nie rozumiem co ma wspólnego sobiepaństwo motocyklistów na drodze, z pogrzebem kolegi. To była manifestacja - tylko czemu miała służyć. My tu są króle? A może tylko błazny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś u niektórych nie czuć tej jedności-((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błazen to ty jesteś !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin napisał:
Błazen to ty jesteś !!!!!
"matoły do ziemi, sami się eliminują" bo potępiam takie wpisy??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to ten co popełnił samobójstwo był po podstawówce????
Wiesz co jesteś nudny,najlepiej się zamknij brak ci taktu jest to smutne ze nie szanujesz zmarłych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Wiesz co jesteś nudny,najlepiej się zamknij brak ci taktu jest to smutne ze nie szanujesz zmarłych
zmarłych jak najbardziej, samobójców nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zmarłych jak najbardziej, samobójców nigdy
Nie znałeś ich to proszę zamknij się....bawi cię to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
Nie znałeś ich to proszę zamknij się....bawi cię to.
smuci mnie to, 46 letni facet a zachowywał się jak matoł na drodze, 70% pseudo motórowców to idioci. Rozumiem kupili sobie zabaweczke ale jak nie potrafisz się zabawką bawic to niestety, samoeliminacja zapewniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
smuci mnie to, 46 letni facet a zachowywał się jak matoł na drodze, 70% pseudo motórowców to idioci. Rozumiem kupili sobie zabaweczke ale jak nie potrafisz się zabawką bawic to niestety, samoeliminacja zapewniona.
chory psychicznie jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......................... napisał:
chory psychicznie jesteś
mniej od tej plagi pseudo motórwców, nazywajacych się dumnie motocyklistami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mniej od tej plagi pseudo motórwców, nazywajacych się dumnie motocyklistami
to po co tu wchodzisz i to czytasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.................... napisał:
to po co tu wchodzisz i to czytasz
a co to forum motórowców???? a moze samobójców???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co to forum motórowców???? a moze samobójców???
człowieku szkoda nawet odpisywać tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.................... napisał:
człowieku szkoda nawet odpisywać tobie
no co ty, a myslałem, ze idiota zawsze ma duzo do napisania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednoczę się i ja z nimi w bólu... Nie rozumiem co ma wspólnego sobiepaństwo motocyklistów na drodze, z pogrzebem kolegi. To była manifestacja - tylko czemu miała służyć. My tu są króle? A może tylko błazny???
Widzę,że przez wielu przemawia zwykła zazdrość, że motocykliści zamanifestowali swoją obecność i śmie ich nazywać "błaznami".Człowieku co możesz wiedzieć o środowisku motocyklistów, zasadach...itp. Na pewno takiego pogrzebu nie będziesz miał ani nikt inny, a że Opole ma małomiasteczkową mentalność ( było to dla niektórych widowisko) to już inna sprawa, w dużych miastach jest to normalne i akceptowane.SZANOWANE!!!!!!!! Widocznie Ci, którzy uważają inaczej to typowi opolanie, którzy mało w życiu widzieli. i nie prędko zobaczą a do krytyki są pierwsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Probiker napisał:
Widzę,że przez wielu przemawia zwykła zazdrość, że motocykliści zamanifestowali swoją obecność i śmie ich nazywać "błaznami".Człowieku co możesz wiedzieć o środowisku motocyklistów, zasadach...itp. Na pewno takiego pogrzebu nie będziesz miał ani nikt inny, a że Opole ma małomiasteczkową mentalność ( było to dla niektórych widowisko) to już inna sprawa, w dużych miastach jest to normalne i akceptowane.SZANOWANE!!!!!!!! Widocznie Ci, którzy uważają inaczej to typowi opolanie, którzy mało w życiu widzieli. i nie prędko zobaczą a do krytyki są pierwsi.
zazdrość!!!!!!!!!!!!! O czym ty wogóle do mnie piszesz???? Czego mam zazdroscić???? Że dwóch matołów zrobiło sobie prywatny folwark po drodze publicznej i postanowiło się zabić???? Szanowanie???? Samobójca zawsze zrozumie samobójce. A jak już chcecie robić widowisko z tego to inna sprawa, poza jeżdzeniem na jednym kole czymś trzeba zabłysnąć. POST nie jest skierowany do prawdziwych motosyklistów. Od nich mozecie się tylko uczyć kultury i poszanowania na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
smuci mnie to, 46 letni facet a zachowywał się jak matoł na drodze, 70% pseudo motórowców to idioci. Rozumiem kupili sobie zabaweczke ale jak nie potrafisz się zabawką bawic to niestety, samoeliminacja zapewniona.
Ten 47-letni facet to nie matoł, mógłbyś mu koła czyścić, był bardzo dobrym kierowcą.Skoro 70 % pseudo-motorowców to dla ciebie idioci to kup sobie motocykl a nie motor człowieku i pokaż co potrafisz ( a nie krytykuj), będziesz wtedy w 30 % grupie prawdziwych bikerów - życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1316168600' post='534019'] smuci mnie to, 46 letni facet a zachowywał się jak matoł na drodze, 70% pseudo motórowców to idioci. Rozumiem kupili sobie zabaweczke ale jak nie potrafisz się zabawką bawic to niestety, samoeliminacja zapewniona. Czego tyle nienawiści w tobie tylko umiesz krytykować a co dobrego zrobiłeś czy potrafisz wybaczać ,współczuć być tolerancyjny powiedzieć przepraszam po twoich wpisach to nie wiem chyba nie dostałeś jeszcze dobrze po tyłku od życia to uważaj w każdej chwili może nastąpić //Nie znasz dnia ani godziny \\ Ja uwielbiam motory żegnam Cię bo szkoda dla Ciebie czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co ,,GOŚC",Ty to jestes naprawde poje.....!!! Co Ty wogóle wypisujesz za brednie Ty wez te kolo i jeb.. sie w czoło!!! Nie wiesz kim sa motocyklisci to sie nie odzywaj!Nie znasz ich Swiata i ich zasad! To są wspaniali normalini ludzie a nie tak jak Ty mowiesz ,,samobójcy''. Znałam p.Roberta to naprawde cudowny człowiek zawsze uśmiechniety,pełen energi. Dlaczego ludzie zabieraja tak wspanialych ludzi...;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I prosze jesli ktos posiada flm z pogrzebu prosze wstawic...;( To byl wspanialy pogrzeb. P.Robert z pewnością na to zasłuzyl!!! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...